PL EN

DORADZTWO

Oferujemy profesjonalne usługi i zespół ekspertów, doradzamy w celu określenia i zaplanowania optymalnych rozwiązań i dostosowaniu do oczekiwanych założeń.

Konsultacje

Uzyskanie pełnej zgodności ze standardem PCI DSS jest czasami skomplikowane – zarówno dla organizacji posiadających już pewne wdrożone procedury i polityki, które trzeba dostosować, jak również dla nowych podmiotów , dla których zakres standardu i jego wytyczne mogą być niezrozumiałe i obszerne. Uwzględniając specyfikę działania Klienta, analizując oczekiwania i potrzeby biznesowe doradzamy w celu określenia optymalnych rozwiazań przy planowaniu i wdrażaniu projektu. Wieloletnie doświadczenie naszych audytorów to również praktyczne wskazówki i pomoc w sprawnej realizacji zaplanowanych działań.

Szkolenia i warsztaty

Szkolenia i warsztaty prowadzone przez SC2labs pomogą zrozumieć i dostarczą niezbędnej wiedzy dotyczacej wymagań normy PCI DSS. Podczas warsztatów konsultanci odpowiedzą na wszytskie Państwa pytania i wątpliwości oraz przekażą przykłady najlepszych praktyk i rozwiązań w obszarze bezpieczeństwa informatycznego.

 

Usługi PCI-DSS ulotka